Program zemedelskych remenu
spolecnosti Gates

Zemědělské řemeny nejvyšší kvality garantují spolehlivost – dokonce i za nejnáročnějších podmínek

K dispozici jsou zemědělské řemeny jako obalované násobné klínové řemeny s konkávními bočními stěnami a dvojnásobnou vrstvou tkaniny Flex Weave® a vroubkované řezané klínové řemeny se speciálním tvarem vrubu. Tyto řemeny se vyznačují jednou nebo více následujícími vlastnostmi:

• výjimečně pružná (speciální aramidová nebo polyesterová) vlákna odolávající plastickému prodloužení;
• progresivní chemické zpracování pružných vláken zajišťující vylepšené propojení;
• vícevrstvý, elastomerický výrobní postup s orientovanými vlákny pod tažnou vrstvou kordů vedoucí k větší podpoře kordů.

Všechny výše uvedené body zaručují, že kombajn nebude během sezóny čelit poruchám, protože řemeny pracují spolehlivě a nabízejí nejvyšší výkon a dlouhotrvající a bezproblémovou životnost.

Brožura zemědělských řemenů
Stáhněte si informace na této stránce ve formě brožury a vytiskněte si je.

 

Katalogu zemědělských řemenů společnosti Gates
Společnost Gates nabízí širokou řadu zemědělských řemenů pro trh s náhradními díly. V katalogu zemědělských řemenů společnosti Gates (viz E2/20142) naleznete více než 7 000 položek náhradních dílů velkého množství originálních řemenů pro kombajny, dále preventivní opatření pro údržbu a průvodce odstraňováním potíží.

Stručně řečeno - s řemeny společnosti Gates pro těžké provozní podmínky nebude kombajn čelit během sezóny poruchám a vyhnete se tak drahým ztrátám z odstavení.

Máte-li jakékoli další dotazy, obraťte se na zemědělského distributora společnosti Gates nebo obchodního zástupce společnosti Gates. Zcela určitě vám nabídne uspokojivé řešení.

фиат добло